Kontakt Os – Privat

Åbningstider :
Mandag til Fredag fra 9-17
Lørdag og Søndag samt Helligdage : lukket

Slagelse afdeling:
Ndr. Ringgade 20,
4200 Slagelse

Tlf. 58506151

Alle faktura og kontoudtog skal sendes til følgende Email: bogholderi@showtech.dk

Medarbejdere:

pige_Avatar

Christina Østergaard
Event koordinator
Email : christina@showtech.dk
Tlf: 27639634

 

Martin Jensen
Lager Chef / lyd og lys
Email : martin@showtech.dk
Tlf: 27843200

 

Linda Dechau
Lager Chef / service
Email: linda@showtech.dk
Tlf: 26154667

 

Kathrine Andersen
Kontor elev
Email: kathrine@showtech.dk
Tlf: 21732800

 

Anny Elaldi
Rådgiver for privatkunder
Email: anny@showtech.dk
Tlf: 26193568

 

Mia Carlson
Bogholder
Email: mia@showtech.dk
Tlf: 21482201

 

Jan Marcher
Ejer
Email: jan@showtech.dk
Tlf: 40511329

 

Ved du ikke hvem du skal kontakte?